Posredujemo u prodaji zaista predivno uređene vile koju krasi pravi dalmatinski ugođaj, predivan pogled na more i okružuje smirujuće zelenilo. Vila je smještena na parceli od 920 m² koja se nalazi svega 800m od mora. Nekretnina je izgrađena 2024.godine i napravljena kao visokoenergetski objekt, sa dizalicom topline, podnim grijanjem, troslojnom stolarijom, vrhunskom keramikom te se prodaje sa svim namještajem i opremom uključenom u cijenu. Ima stambenu površinu od 230 m2 te se proteže na dva kata. Sastoji se od pažljivo uređene kuhinje otvorenog koncepta sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, te četiri vrhunski opremljene spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, a tu je i dodatni gostinjski wc. U sklopu predivne okućnice nalazi se prostrani grijani bazen od 28m2, sa sunčalištem i uređenim vrtom, kao i velikim parkingom. Tu je i vanjska kuhinja s kaminom te sjenica, idealna kao prostor za druženje i uživanje objedu uz panoramski pogled. Ova zaista šarmantna dalmatinska vila nalazi se svega 2km od kafića i dućana, 900m od plaže, a do Rogoznice ima svega 7 km.
Standardna poslovna politika naše agencije za nekretnine je organiziranje razgledavanja nekretnine nakon što je klijent potpisao naš standardni agencijski ugovor. Potpisivanje ovog ugovora osnovni je uvjet na koji se nastavljaju daljnje aktivnosti povezane s kupnjom nekretnine, a to sve je utemeljeno na Zakonu o posredovanju u prometu nekretnina i Zakonu o zaštiti podataka.
Rogoznica
Rogoznica, mirno i toplo mediteransko mjesto na samom kraju Sjeverne Dalmacije. Proteže se uzduž 50 km obale te je idealno mjesto za odmor s obitelji i prijateljima. Rado je posjećuju i nautičari jer je poznata kao jedna od najljepših i najsigurnijih luka na Jadranu. Plaže su u Rogoznici šljunčane, ima i ponešto stijena, a svako naselje nudi skrovita kupališta u brojnim malim uvalama.
Središte se Rogoznice nalazi na poluotoku gdje su se uglavnom zadržale stare kamene kuće, što rogozničkoj rivi daje autentičnu mediteransku atmosferu. Veći dio otoka prekriven je borovom šumom te je idealan za šetnju i ostale vrste rekreacija.
Mnogobrojne plaže u Rogoznici pružaju mogućnost odabira pa i oni najzahtjevniji mogu naći svoj kutak. Rogoznica raspolaže dovoljnim brojem restorana, koji mogu zadovoljiti ukus svakog gosta, a posebno ljubitelja ribljih specijaliteta. Turizam u Rogoznici ima veoma dugu tradiciju postojanja još od 1870. godine.
Svojim položajem Rogoznica predstavlja savršenu lokaciju, odličnu ishodišnu točku za sve izlete u užoj i široj okolici (boraveći u Rogoznici možete raditi dnevne izlete do svih najpopularnijih odredišta, čak i do Dubrovnika na krajnjem jugu, kao i do Nacionalnog Parka Plitvice na sjeveru).
Ostali podaci
-
Br. toaleta:
5
-
Udaljenost od plaže:
900 m
-
Udaljenost do mora:
800 m
Opis nekretnine
- Namješteno
- Pogled na more
Prostorije (objekti) uz nekretninu
- Parking
- Vrt
Kontaktirajte agenta
Slične nekretnine
Pov.: 206,00 m²
Sobnost: 3
1.400.000,00 €
